WEB SİTESİ SATIN ALARAK PARA KAZANMA

site satın al,web sitesi satmak,web sitesi satın alma,wep sitesi satin al,site satın al ve para kazan,site satmak,web sitesi satın al,web site satın al,internet sitesi satın alma,web sitesi satın almak,internetten para ,internetten para kazanma,internetten para kazanmak, internetten para kazanmanın yolları, online para kazanma

İnsanların web sitelerini almaya meraklı birçok insan vardır. Siteleri satın
alırlar çünkü sıfırdan bir site yapmakla uğraşmak istemezler ya da sitedeki kar potansiyelini görürler. Buna benzer birçok neden daha sayabiliriz. Birçok insan da sitesini satmak istiyordur ama nasıl yapacağını bilmiyordur. Bir web sitesi aracısı olarak satıcı ile alıcıları bir araya getirebilir ve bu ayarlama için satıştan bir yüzde alabilirsiniz.

Bir Web sitesi aracısı olmak için izlenecek
Adımlar
1.Ne yaptığınızı özetleyen bir web sitesi oluşturun.
Alıcı ve satıcılar sitenizle ilgilendikçe alıcıların ne aradığı ve satıcıların neye sahip olduğuyla ilgili bilgileri güncelleyin. Satıcıların sitelerinin detaylarını kendi web sitenize eklemeyin. Aksi takdirde alıcılar komisyon ödememek için sizi atlayıp doğrudan site sahibiyle iletişime geçebilir. Sadece genel bilgiler koyun.
2.Sitelerini satmak veya site satın almak isteyen
insanları bulun. Bu insanları zaten var olan href="http://www.Flippa.com">www.Flippa.com, href="http://www.SiteSell.com">www.SiteSell.com, veya href="http://www.BuySellWebsite.com">www.BuySellWebsite.com gibi site satın alma/site satma sitelerinden bulabilirsiniz. Buradaki insanlar bir web sitesinin listesinde görünseler bile bu ekstra yardıma ihtiyaç duymadıkları anlamına gelmez.
3.Sizi pas geçmeyeceklerine veya rekabet etmeyeceklerine dair bir
kâğıt imzalamadan satacağınız sitenin detaylarını satıcılara vermeyin.

4.Anlaşma yapıldıktan sonra yüzdenizi alın.

Web sitesi aracılığı yaparak ne kadar para kazanabilirim?
Sattığınız sitenin veya alanın değerine göre 100 $
ile milyonlarca dolar arasında para kazanabilirsiniz.

Bu konudaki Türkçe
site satabileceğiniz siteler. www.R10.net, href="http://www.Fuub.net">www.Fuub.net , href="http://www.webmastersitesi.com">www.webmastersitesi.com, href="http://www.zone.org">www.zone.org , ve href="http://www.sahibinden.com">www.sahibinden.com gibi sitelerde şu an web
sitesi alım satım işleri yapılmaktadır.

Değerli siteleri satın alarakta para kazanabilirsiniz?

Küçük ama değerli web sitelerini belirleyip onları satın alarak çok fazla para kazanabilirsiniz. Eğer sitelerde birkaç küçük ayar yapıp biraz da üzerinde vakit harcarsanız siteyi ilk başladığınızdan çok daha kazançlı bir hale de getirebilirsiniz. Bu iş sadece karlı bir iş olmaz. Aynı zamanda yeni şeyler öğrenerek bu işi eğlenceli bir hale de getirebilirsiniz.

Web sitesi alıp satarak para kazanmak için izlenecek adımlar:
1.www.WebsiteBroker.com ya da Flippa gibi sitelerden web sitesi satın alabilir veya satabilirsiniz.
2.İsterseniz internette gezinip web siteleri arayabilir ve site sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
3.Site sahipleriyle rekabet etmeme antlaşması yaparak kendinizi güvene alın ve evrak işlerini düzenli bir şekilde elinizde tutun.
4.Maksimum kar için sitede bazı düzenlemeler yapın.
5.Satışların kaydını tutun.
6.Siteyi daha yüksek bir fiyata satın.

Web Sitesi Alım Satımı yaparak ne kadar para kazanabilirim?
Sitenin ne kadar değerli olduğuna ve sizin kar payınıza göre değişiklik gösterebilir. Yaptığınız düzenlemelere ve siteye göre 50 $ ile binlerce dolar arasında bir para kazanabilirsiniz.

 

 

Etiketler:

alan adi alip satmak karli mi,web site satma
sitesi satıldı,en degerli web siteleri,emlak alip satmak karli midir,alip satacak bir is,alıp satan karlı işler,site alıp satmak,sadece icecek satan vep siteler,internet sitesi alıp satma,Değerli Web Sitelerini Alıp Satma İşleri ,Değerli Web Sitelerini Alıp Satma İşleri ile Para Kazanma, Değerli Web Sitelerini Alıp Satma İşleri ile Para Kazanmak, internetten para, internetten para kazanma ,internetten para kazanmak, internetten para kazanmanın yolları ,online para kazanma, site alıp satmak ,Web Sitelerini Alıp Satma, Web Sitelerini Alıp Satma İşi

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ