SON Haberler

16 Aralık 2012

Turizm İşletmeciliğinde Yatırım Fırsatları

turizmTurizm işindeki potansiyeli düşününce elbetteki herkes bu işi yapmak istiyor.Sit alanları, imar sıkıntısı olan bölgeler, tarihi ilçeler, doğası bozulmamış tatil beldeleri… Beş yıldızlı dev tesislere kapılarını açamayan bölgelerimiz, pansiyon ve küçük otellerle turizme kazandırılıyor.

>>Devam Edin

--------------------------------------------------------------------------------------------------

11 Kasım 2012

Turizm İçin Uygun Maliyetli Çadır Evler

çadır evEn şiddetli soğuklarda sıcak, yüksek sıcaklıklarda serin olan yapının içine son yıllarda modern cihazlar da yerleştirilmiş. Mekân içinde konforlu odalar oluşturulabiliyor, banyo tuvalet kabinleri yapılabiliyor.Bazı sıcak bölgelerde kaplama malzemesi olarak sık dokunmuş hasır ...

>>Devam Edin

--------------------------------------------------------------------------------------------------

çok kazandıracak işlerİster turistik bölgelerde,ister çevrenizdeki göl,nehir hatta parklar içindeki göletlerde yada deniz üzerinde,nerede isterseniz rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yat modeli, Amerika'da üretilen plastik yat ile deniz üzerinde artık herkes keyif sürebilecek.

>>Devam Edin

-----------------------------------------------------------------------------

deve safarisiGeçmişte tüccarlara ticaret yapma imkanı sağlayan develer, bugünde turizimcilere para kazandırmaya devam ediyor.Fetiye'de bazı turizimciler bu işi yaparak oldukça iyi paralar kazanıyorlar.Fetiyenin turizm potansiyeli en iyi yeri olan ölüdenizde düzenlenen turlar,turistlerin oldukça ilgisini çekmekte...

>>Devam Edin

-----------------------------------------------------------------------------

 

prefabrik evlerİngitere'de tasarlanan altı bin sterlin değerindeki evler, lüks arayışında olan kampçılardan büyük talep gördü. Evler, alıcıların isteklerine göre farklı şekillerde inşa edilebiliyor. Altı haftada inşa edilen evler, kavisli tavana sahip. 2,5 metre x 3 metre ölçülere sahip evlerde ısıtma ve aydınlanma için elektrik prizleri bulunuyor.

>>Devam Edin

-----------------------------------------------------------------------------

Turizme Girmek İçin Milyon Dolara Gerek Yok

Büyük şehirlerin stresinden ve gürültüsünden yorulan herkes herkes;''hafta sonu bir yere gitsem ve biraz olsun kafamı dinlesem''diye muhakkak düşünür.Uzun yıllardır insanlar akdeniz ve ege kıyılara akın etmiş,son yıllarda ise bu durum değişip,alternatif turizme

>>Devam Edin

Yatırım Maliyeti: 50.000-500.000 TL

 

11 Ağustos 2012

Uyku Kutusu

uyku kutusuGörenlere "Bizim ofiste de bir tane olmalı" cümlesini kurdurtan bir ürün bu.Rus Arch Group Architectural Bureau’ya ait uyku kutusu son derece konforlu bir uyku sunuyor.

Uyku kutusu havalimanlarında otel olarak kullanılabiliyor.

>>Devam Edin

Yaz Sezonu Geldi Para kazanmaya

Başlayalım

yaz dönemi  iş fikirleriTürkiye'nin dört bir tarafında girişimciler ve turizme ilgi duyanlar için yüzlerce seçenek.Havuzlu-restoranlı satılık veya kiralık binlerce pansiyon ve apart otel var. Yaz sezonu yaklaştıkça satılık ve kiralık pansiyonların sayısı da artıyor. Özellikle Ege, Akdeniz, Karadeniz ve Marmara’da ..

Devam Edin>>

 

Ağaç Üzerinde Ev Kurarak Turizme

Yön Verin

ağaç üstünde evTürkiye'de henüz çok kullanılmayan bir model,var olan örnekleride sadece antalya ve bir kaç bölgede mevcut,bungalowlar özellikle alternatif turizmi seven kişiler tarafından tercih edilsede,doğa ile başbaşa olmak isteyenlerinde kaldıkları mekanlardan biri olmaktadır.

Devam Edin>

 

Reklamlar

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ