Stand AÇarak Ne İŞ Yapabİlİrsİnİz?

Mobil nitelikli işler son dönemlerde daha fazla önem kazanmaya başlıyor.Özellikle AVM ve işlek caddelerde kurulan standlar, hem ciddi kira gelirinden girişimciyi kurtarıyor hemde heran müşterilerinin ulaşacağı bir noktada olmanın avantajını kullanmış oluyorlar.

Peki stand kurmak maliyetli bir işmidir?Elbetteki bu işi bayilik alarak yaparsanız maliyeti olacaktır.Fakat kendinize ait hoş bir tasarım stand hazırlattırarak bu işi çok daha ileri boyutlara taşıyabilirsiniz.Özellikle işlek caddeleri tavsiye ettiğimiz bu iş size çok iyi bir gelir sağlayacaktır.

kiosk

Size tavsiyemiz bayilik almaktansa kendi damak tadınızı yaratarak bu markayı kendinizle özdeşleştirin.Burada en önemli husus belediyelerden alınacak izinden geçiyor,eğer bu işi çevre düzeniyle uyumlu bir şekilde yaparsanız izinleri biraz daha kolay almanız mümkün.

Ortalama olarak bir kiosk kurmanın maliyeti 5.000 ile 20.000 TL arasında değişmekte olup tüm yatırım bedelini 50.000 TL'ye male etmeniz mümkün izinler dahil...

Bahsettiğimiz gibi sattığınız ürün hele fast food ürünlerse kazancınızı çok daha yükseklere taşıyabilirsiniz.Burada en önemli unsur iyi bir fizibilite çalışmasıyla yerinizi iyi bir lokalizasyonla belirlemenizdir.

Bundan sonra size kalan tek şey paranızı saymanızdır.Ülkemizde henüz bu tarz uygulamaları pek fazla görmek mümkün değil o yüzden tavsiyemiz biraz hızlı davranmanız yönünder.

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

 

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ