Nurlİfe Kozmetik Bayİlİk Verİyor

Bayilikler ve Franchisingler, Kozmetik - Parfümeri bayilik,Bayilik veren firmalar Bayilik veren firmalar 2013 Kozmetik Bayilikleri Nurlife Nurlife Kozmetik Nurlife Kozmetik bayilik,bayilik veren kozmetikçiler,bayilik veren firmalar 2013

nurlife

1992 Mühendislik Kuruluşu, dermo-kozmetik üzerine bilimsel Ar-Ge ve İhracat ağırlıklı çalışan Firmamız, cilt problemleri üzerine 8 yıl süren bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile BioCharm cilt/yüz, saç, vücut, ayak bakım, anti-stres spesifik ürünlerini ve Spa terapi, Profesyonel Kişisel Bakım ürünlerini geliştirmiştir. Firmamız Yurt içi ve Yurt dışı Uluslar arası Fuarlarda BioCharm Markalı Spesifik Ürünlerimiz ve Spa terapi, Profesyonel Kişisel Bakım Ürünleri ile çok büyük ilgi görerek, İhracatını ve distribütörlerini arttırmaya devam etmektedir. Özellikle Anti-Aging Ürün seti Cilt Bakımında Fark Yaratmaktadır.
YENİ BİR GİRİŞİM-YATIRIM ARAŞTIRIYOR/ARIYOR İSENİZ BİOCHARM ÜRÜNLERİNDE DAHA DOĞRU NOKTADA OLACAKSINIZ. BULUNDUĞUNUZ İL ve İLÇEDEKİ AVM’lerde, BİOCHARM ÜRÜNLERİ AVM KİOSK STANDLARI, BUGÜN VE GELECEĞİNİZDE SİZE HEP DAHA İYİ KAZANDIRACAKTIR.

BİOCHARM DERMO-KOZMETİK VE SPA TERAPİ ÜRÜNLERİ, BÖLGE BAYİLİK TALEPLERİNİZ için ve AVM KİOSK STAND – FRANCHISING TALEPLERİNİZ için Bizimle iletişime geçiniz.

Bayilik Şartları : Firmamız ile İletişime geçildiğinde bu konuda Karşılıklı görüşülecektir.
Bayilik Destekleri : Karşılıklı görüşülecektir.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Karşılıklı görüşülecektir.
Bayilik için ek şartlar : Karşılıklı görüşülecektir.

Adres: İstanbul Ofis: İkitelli Org. San. Böl. Mutsan San. Sit. 34306 İkitelli
Başakşehir – İstanbul
İlgili Kişi : Sennur D.
Telefon Numarası (0212) 4853792
E-posta : info@nurlife.com
Web Sitesi : www.nurlife.com

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ