Ev dekoru,duvar aksesuarlari

Doğanın mükemmelliğidir yeşillik belkide,muhakak ki hepimizin en büyük arzusu,doğanın içinde yeşilliklerle kaplı bir evimiz olmasıdır.Sabah kalktığımızda evimizin bahçesinde kahvaltı yapmayı arzularız yada akşam yemeklerini,o yeşilliğin huzurunu yaşamak isteriz,elbetteki biz şehir insanları için bunlar bir hayalden ibarettir.

Bizler büyükşehirin tutsaklarıyız,gerek işlerimizden dolayı,gerekse yaşam kaygımızdan,buraları bırakıp hiçbir yere gidemeyiz.

Yazımıza biraz edebi bir anlatımla başladık ama bu hepimizin içinde var olan bir duygudur.Bu zaafiyetimizi maalesef kentlerden taşınarak gideremeyeceğimize göre size yapayda olsa bir cennet yaratacağız.

 

Yapay otlar ve çiçeklerden kurulu bir levha düşünün evinizin istediğiniz yerine bunları yerleştirin.Gerek mutfağınıza yada balkonunuza,yada evinizin salonuna,sizin isteğinize kalmış bundan sonrası,tema olarak oldukça sıcak bir görüntü katan bu levhalar,sizi azda olsa doğaya yaklaştıracaktır.

Peki bunları nasıl satabiliriz?

Birçok şehire yayılmış olan ev dekorasyon şirketleri (koçtaş,bahause,praktiker,ikea gibi..) bu tarz ürünleri şuan için barındırmamaktadırlar.Böyle bir ürünü üreterek bu firmaların tüm mağazalarında ürünleri rahatlıkla satabilirsiniz.

Başlangıç için 15.000 tl gibi bir sermaye size başlangıçta yeterli olacaktır.

Facebookta Paylaş

Tags:Ev aksesuarları, yapay çiçekler,2012 iş fikirleri, en yeni fikirler

 
 

Reklamlar

 

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ