Eletrik üretim

alanlari

Bugüne kadar elektrik üretimi ile ilgili,genelde nasıl yatırım yapılmalı ve bu yatırımın geri dönüşü nasıl olur şeklinde yazılar yazılmıştır,Fakat birde aynanın diğer yüzünden bakmak lazım.

Yatırım yapılırken elbetteki herkes bütçesi doğrultusunda yatırıma girişir,100 bin lira parası olan bir kişi elbetteki milyon dolarlık enerji piyasasına giremez,bizde bunu düşünerek bu yatırım kadar karlı olabilecek bir öneride bulunacağız sizlere.

Bir rüzgar türbünü kurmak size herşeyiyle 500 ile 1 milyon arası bir paraya mal olur.Tabi enerjiyi üretmek için size uygun arazide gerekmekte,işte bizim iş fikrimizde burda,bugün güneş ve rüzgar kullanılarak üretilen enerji miyar dolarlık bir sektör olsada, bunaların zeminini oluşturan arazilerde milyon dolarlık yatırımlardır.

Yapılması gereken en önemli şey güneşin etkin olduğu alanlarda ve rüzgarın yoğun olduğu yerlerdeki tarla bahçe gibi yerleri satın almakla başlayın,neticede alternatif enerjinin değeri yeni yeni algılanmakta ve yatırımlar daha yeni yapılmaya başlanmaktadır.

Birkaç dönüm arazi satın alabilirseniz size bunun dönüşü çok daha fazla olacaktır.Toprak deyip geçmeyin,herşey toprakta başlar

Facebookta Paylaş

Tags:
 

Reklamlar

 

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ