YakIN GELECEĞİN EN KAZANÇLI İŞİ;

dUVAR STİCKERİ

duvar stickeriEv dekorasyonuna yeni bir boyut katan stickerlar,ev ortamına estetik ve hoş bir hava katmak isteyen herkesin favorisi konumunda,evinizi bir anda istediğiniz gibi bir yer haline getiren bu resimler,oldukça düşük maliyete sahip olmasına rağmen,sizin için bambaşka bir ortamda yaratabilirler.

Son dönemde moda haline gelen duvar stickerları (yapışkan) evlerde yeni dekorasyon olarak duvarları süslerken, bu alanda 2.5 milyon liralık bir sektörün oluştuğu belirtiliyor. Mickey, Barbie gibi çocuklara hitap eden duvar sticklerları yanında büyüklere yönelik stickerlarda da talep artışı yaşanıyor.

duvar stickeri

Evlerde genelde koridor, duvar çıkıntıları, salon köşelerinde kullanımı tercih edilen sticker’larda daha çok dal formunda ürünler retro daire ve akrilikten ayna etiketler kullanılıyor. Artık gelir düzeyinin yüksek olmadığı ailelerin de duvar sticker’larını evlerinde dekorasyon amaçlı kullandığı görülüyor.

duvar stickeri

Ülkemizde daha yeni gelişen bir sektör olması,orjinal tasarımlı sticerları piyasada vazgeçilmez noktalara getirecek gibi görünüyor.

Tags:iş fikirleri,geleceğin iş fikirleri,orjinal iş fikirleri,para kazandıracak iş fikirleri,sticker,duvar sticker,yapışkan duvar resmi,çocuk odası stickeri,salon sticker,yatak odası sticker,barbie stickeri,mickey stickeri,çiçek stickeri,araba stickeri,duvar boyutlu sticker

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ