İnternetten Çok Para Kazandıracak Bir İş

Henüz piyasada bir örneği dahi olmayan bir iş olması bu işi daha cazip hale getiriyor. Hepimiz bir arıza durumunda hemen internetten teknik servis yada işle alakalı bir usta ararız.Belkide saatlerce bulmak içinde uğraşırız.

Bizim işimizde burada başlıyor yapacağınız site ile ustalık gerektiren işlerle ilgili bir site hazırlamanız.İnsanlar bu siteye girdiğinde her bölgede bulunan ustalara rahatlıkla ulaşabilmeli ve randevuyu site üzerinden alabilmelidirler.

Yatırımcının yapması gerekenlere gelince;

Siteyi hazırlarken yapılması gereken en önemli konu her bölgede görüştüğünüz elektrik ustası,su tesisat ustası,pimapen suatası,doğalgaz tesisat ustaları vs gibi kişileri siteye üye yapmanız ya aylık para karşılığı bu insaları siteye üye yaparak işverenle buluşturmanız yada yapılan iş karşılığında komisyon alarak işi sürdürebilirsiniz.

Ortalama olarak bir tesisatçı sadece tesiatı görmek için servise çıksa dahi 20 lira ücret almakta .Siteniz üzerinden bir müşteriye ulaşırsa müşteri başına %20 pay alınabilir.Böylece siteninde kazancı artabilir.

En önemli durum bu açığı iyi kullanmak işin içeriği her zaman olduğu gibi değiştirilip geliştirilebilir.

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

 

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ