İETT AKBİL DOLUM BAYİLİĞİ ŞARTLARI

akbil dolum bayiliği nasıl alınır,akbil bayiliği nasıl alınır,akbil bayiliği kazancı,akbil bayiliği,akbil dolum bayiliği almak, Akbil bayiliği almak istiyorum,akbil bayiliği almak 2013,akbil bayiliği ne kadar kazandırıyor,akbil dolum bayiliği ne kadar kazandırır,iett akbil dolum bayiliği,akbil bayiliği,en çok kazanan akbil bayii,bayilik ve franchising,anahtar akbil satış,eyüp belediyesi akbil bayiliği, akbil bayiliği, akbil doldurma, akbil satış noktası açmak, akbil satış noktası nasıl olunur, akbil satışı yapmak istiyorum

Daha önce İETT tarafından aynı kişi ve mekâna satış bayiliği verilmiş ise, bu bayiliğin sahtekarlık veya sahtecilik nedeniyle iptal edilmemiş olması gerekmektedir.
Vergi mükellefi olmalıdır. (Vergi Levhasının Fotokopisi başvuruya eklenecektir)
İşyeri açma ve çalışma ruhsatı olmalıdır. (Veya bayilik yapacak kişi ve bayilik yapılacak iş yeri için düzenlenmiş olan ve ilgili makamca onaylı olan, kira kontratı, pos sözleşmesi ya da su-elektrik-doğalgaz faturasının sunulması. )

Tüzel Kişiler için gerekli belgeler;
Tc vatandaşı olunmalıdır.

Şirket ana sözleşmesi
Yetki belgesi
İmza sirküleri
Vergi levhası
İşyeri çalışma ruhsatı, yoksa; kira kontratı, su-elektrik-doğalgaz faturası (bayilik yapacak kişi ve bayilik yapılacak iş yeri için düzenlenmiş olması ve ilgili makamca onaylı olması koşuluyla)
Yukarıda başvuru sahibine ait kategoride belirtilen belgelerin tamamı başvuruya eklenecektir.

Ayrıca Bayilik başvurusu olumlu değerlendirilmiş olanlardan 200 Bilet tutarında İETT depozitosu (395.00TL) ve 1000$ Akdom Cihaz depozitosu alınacaktır.

İş Yeri;
Bayilik verilecek tesis fiziki durumu ve konumu, yolcular açısından kolay erişilebilir olmalıdır.
Alkollü içki içilen eğlence mekanı, kumar ve benzeri oyunlar oynatılan yerlere bayilik verilmez.
Toplumda her kesim için erişilebilir olmalıdır.
Elektronik kartların satış ve dolum yapılacağı bölümün ayrı olmaması halinde, 18 yaş altı kesimin giremeyeceği, aile ve toplum yapısına zarar verici, kumar, kumara teşvik edici şans oyunları ve benzeri (at yarışı, futbol bahisleri) oyunların oynatıldığı, alkol içilen ve satılan bir yer olmaması gerekmektedir.
Mümkün oldukça duraklara yakın ve görünür olmalıdır.

Başvuru: http://skart.iett.gov.tr/Bayi-Basvuru.aspx

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ