Ev İçin Pratik Dekorasyon Fikirleri

evde yapılacak dekorasyon önerileri,evde yapılacak pratik dekorasyonlar,pratik dekorasyon fikirleri,evlerde pratik dekorasyon,evinizde duzen icin pratik dekorasyon onerileri,ev dekorasyonu, pratik dekorasyon fikirleri, yaratıcı detaylar, yeni trendler

Küçük pencereler için kumaş perde yerine dekoratif amaçlı kullanılabilecek cam bir perde oluşturabilirsiniz. Farklı form ve boyutlarda asılabilen vazoları biraraya getirip, içlerine su doldurun. Hatta bazılarının içine sarı ve pembe pastel tonlarda renk katacak boya ekleyin. Taze çiçekleri vazoların boyutlarına göre keserek yerleştirin. Gün ışığını süzerek yansıtan cam vazolarda kendizine özel bir köşe yaratın.

DUVAR SAATİNİZİ KENDİNİZ YARATIN
Saatinizi kendiniz belirleyin! Mutfakta gün ışığı alan bir köşedeki duvara büyük rakamlar yazıp, akrep ve yelkovanı monte edin. Bu uygulama hem dekoratif bir görünüm sağlarken hem de önemli bir randevunuzu hatırlamak istediğinizde üzerine not asabileceğiniz bir duvar panosu olarak işinizi kolaylaştıracaktır.

YARATICI BİRLİKTELİK
Mutfak ve yemek odası gibi sık kullanılan mekanlarda ufak değişiklikler yaparak, neşeli ve canlı bir atmosfer yaratmak için farklı bir öneri: Öncelikle portatif masasınızı istediğiniz bir renge boyayın. Masanın tam ortasına uzun bir cam çanak yerleştirin. Mevsimlik çiçekleri ve aromatik bitkileri farklı boyut ve formlardaki cam vazolara yerleştirin.

Daha sonra bu vazoları cam çanağın içine yerleştirin. dilerseniz, bitkilerin arasını beyaz taşlar ve deniz kabukları ile süsleyebilirsiniz.

SEHPALARINIZA RENK KATIN
Her evde bulunan sade bir sehpa, bazen parlak fikirlerin ana malzemesi olabilir. El işi örtülerin, dantelin, vintage formların geri döndüğü bu sezon siz de sehpanızı moda ve dekorasyon dünyasının gözde renklerinden olan petrol yeşili üzerine oryantal işlemeli bir örtüyle yenileyin.

DRAMATİK BİR MEKAN
Ölçülerle oynayın ve abartılı desenleri geniş alanlarda kullanmaktan kaçınmayın. Eğer bir mekanda tek bir duvara kağıt uygulayacaksanız, bu duvarın mekanın en fazla göze çarpan bölümünde olmasına dikkat edin. Yaşam alanının odak noktasını oluşturmak amaçlı yapacağınız bu çalışma, odanın kapı girişinin karşısındaki duvarda ve gün ışığı alan bir bölümde olmalı.

AKILLI ÇÖZÜM
Geniş bir oturum alanına sahip odanızın çalışma köşesini özelleştirmek için, duvar rengiyle uyumlu canlı desenleri olan bir duvar kağıdı ile kaplayın. Modern bir görünüm sağlamak için diğer duvarlara beyaz uygulayın.

MOBİLYALARINIZI YENİLEYİN
Modern tasarımlı kumaşlarla kaplayarak mevcut mobilyalarınıza yeniden hayat verebilirsiniz. Sandalye kumaşlarını değiştirerek ve konsolun yüzeyini stilize desenleri olan feminen bir duvar kağıdıyla kaplayarak mekanlarda yeni bir görünüm elde edin.

FERAH MEKANLAR
Bembeyaz mekanlarda krem tonlarına uzanan ahşap mobilyalar tercih ederek ferah ve aydınlık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ortalama renklerle hareket katmak içinse kırmızı ve pembe öncülüğünde lambadan aksesuara iri çiçek desenlerini takip edin; çünkü onların her zaman evlerde yeri vardır.

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ