EDO DONDURMA BAYİLİK ŞARTLARI

edoDünyaca meşhur Maraş dondurması ve tatlılarını destekleyen alternatif menüsü ve içecek çeşitliliği bayisine yüksek kazanç imkanı sağlıyor. En çok tercih edilen konsept olmasının yanı sıra özellikle Anadolu’daki şehirlerde cirosuyla liderliğe koşuyor.

Edo birden fazla konseptle bayilikler vermektedir.

Edo Franchise konsept 1K

Konsept : Kiosk
Mağaza Büyüklüğü : 15m2
Personel İhtiyacı : 2
Yatırımı Tutarı : 30.000 $
Farkı : Alışveriş merkezleri ve işlek caddelerde bulunan yoğun kalabalıkların gerçek dondurma ve tatlıya ulaşmalarını sağlıyor.

Edo Franchise konsept 2K

Konsept : Cafe-Pastane
Mağaza Büyüklüğü : min. 200 m2 bahçe ile
Personel İhtiyacı : 15
Yatırımı Tutarı : 1250 $ / m2
Farkı : Dünyaca meşhur Maraş dondurması ve tatlılarını destekleyen alternatif menüsü ve içecek çeşitliliği bayisine yüksek kazanç imkanı sağlıyor. En çok tercih edilen konsept olmasının yanı sıra özellikle Anadolu’daki şehirlerde cirosuyla liderliğe koşuyor.

Edo Franchise konsept 3K

Konsept : Restoran-Cafe-Pastane
Mağaza Büyüklüğü : min. 400 m2 bahçe ile
Personel İhtiyacı : 25
Yatırımı Tutarı : 1500 $ / m2
Farkı : Türk ve dünya mutfağının en nadide ürünleri açık mutfak sıcaklığı ve görsel keyifle sunuluyor. Modern bir restorandan öte bulunduğu lokasyonun en gözde mekanı haline geliyor.

Edo Franchise Kurulum Aşaması

Markanın Gücü : Edo yarım asrı aşkın süredir edilen bilgi, tecrübe ve kültür ile oluşan markanın her alandaki donanımından bayisi de yararlanmaktadır.
Doğru Yatırım için İş Planı : Edo Bayilik başvurusu yapan girişimci için öncelikle bir iş planı hazırlanır. Bu plan çevresinde oluşan fizibilite sonucu nda girişimciye yatırım danışmanlığı hizmeti sunulur.
Yer Seçimi : Edo yer seçiminde girişimci ile birlikte markanın ruhuna uygun lokasyonlar tespit edilir. Yer seçiminde mutlak doğruluk aranır ve bunun için markanın saha mühendiseleri devreye girer.
Mimari Proje : Edo uygun yer seçimi sonrası girişimciye mimari proje sunulur. Markanın mimarları bu alanda devreye girer.
İnşaat Dekorasyon : Girişimciye sunulan mimari proje sonrası yine markanın mimarları tarafından inşaat ve dekorasyon süreci başlatılır.

EDO Franchise
Ekipman ve Ürün Lojistiği : Şubede kullanılacak tüm ekipmanlar girişimci için temin edilir. Açılış sonrası dayanıklı ve dayanıksız ürünler olarak adlandırılan lojistik ihtiyaçların bir kısmı marka tarafından, bir kısmı ise girişimci tarafından tedarik edilir.
Eleman Seçimi ve Temini : Edo’nun en duyarlı olduğu konulardan biri olan eleman seçimi ve temini yine markanın saha mühendisleri tarafından sağlanır.
Eğitim : Gerek açılış sonrası gerekse düzenli olarak belirli zamanlarda şubenin tüm ekibi özel Edo eğitimlerine tabi tutulur.
İşletme Sistemi : Bayi Tüm ilişkilerinde ve yine tüm operasyonlarda yıllara dayanan bilgi birikimini içeren özel Edo işletme sistemini kullanır. Bu kılavuz yatırımcının başucu rehberidir.
Reklam ve Tanıtım : Edo yerel ve ulusal tanıtımları, özel gün etkinlikleri, kampanyalar, halkla ilişkiler danışmanlığı ve marka iletişimi ile bayisinin kendi lokasyonunda ihtiyaç duyduğu her türlü iletişim hizmetlerini sağlar.
AR_GE : Edo bayisine sürekli olarak ürün ve hizmet geliştirme olanakları sunar. Ürün-maliyet analizleri ve tüketim alışkanlıkları sonucu ortaya çıkan ve dönemsel olarak yeni ürünler ile güncellenen menüsü ile Edo sürekli bir adım öndedir.
Operasyonel Destek : Edo Bayisi işin her alanında ve daima ihtiyaç duyduğu konularda markanın desteğini alır. işletmenin başarısı bayi ile merkez arasındaki başarılı işbirliği ve sağlılık iletişim ile sağlanır.

Edo Franchise İletişim Bilgileri

Adres : Trabzon Caddesi Onurhan Apt. Kat:6 No:18 46200 Kahramanmaraş


Tel : +90 (344) 225 03 03
Faks : +90 (344) 225 03 08
E-Posta : edo@edo.com.tr

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ