E-Tİcaret Sİtesİ Yapmak İsteyen

YatIrImcIlara WooCommerce


woocommerce kurulumu,wordpress ile e ticaret sitesi yapmak,alışveriş sitesi yapımı,wordpress e-ticaret şartları,wordpress e-ticaret sayfası yapmak,e-ticaret firmaları, e-ticaret platformu, e-ticaret sitesi, E-Ticaret Sitesi Yapmak, WooCommerce, WooCommerce eklentisi,kolay web sitesi yapımı

WordPress kullanıcılarının çok yakından tanıdığı tema sağlayıcısı WooThemes, geçtiğimiz günlerde yeni eklentisi olan WooCommerce‘i duyurdu. WordPress üzerinden kurabileceğiniz bu ücretsiz eklenti sayesinde, istediğiniz bir WooThemes temasını satın alarak kolayca bir e-ticaret sitesi yaratmanız mümkün.

Ödeme seçenekleri ve tema tasarımları ücretli olan WooCommerce eklentisi, geliştirilmiş raporlama, kargo/vergi yönetimi, ürün/stok yönetimi, müşteri/sipariş yönetimi, kupon sistemi gibi bir çok özelliği ise ücretsiz olarak sağlıyor. Dolayısıyla WordPress’e ücretsiz bir şekilde WooCommerce’i kurarak e-ticarete başlamanız mümkün. WooThemes ödeme işlemleri için ise basit bir API sağladıklarını ve bu API sayesinde kendi ödeme sisteminizi entegre edebileceğinizi belirtiyor.

WordPress’i yakından tanıyan kullanıcılar için aynı platform üzerinden bir e-ticaret platformu oluşturmak öncelikli tercih olacaktır. Ancak, WooCommerce’in altyapısı büyük e-ticaret firmaları için yeterli olmasa da, henüz işin başında olan girişimciler için iyi bir alternatif olabilir.

Dilerseniz WooCommerce için hazırlanmış tanıtım videosunu izleyebilir ve The WooThemes Blog‘u ziyaret ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ