Panİno Fabs, Restorant Pİzza DükkanI

BayİlİĞİ AlIn


Bayilik veren firmalar 2013,Panino Fabs, Panino Fabs franchise, Panino Fabs Pizza, Pizza Bayiliği, pizza bayilikleri, pizza dükkanı açmak, pizzacı bayilik, pizzacı dükkanı açmak

2009 yılında İzmir/Balçova’da kurulan firma, ürün ve hizmet kalitesi ile hızla adını duyurmayı başarmış, Panino Fabs markası ile sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Lezzetli, doyurucu, ekonomik ve kaliteli pizza çeşitleri ile Panino Fabs, Türkiye’nin her bölgesinde yer almayı hedefliyor. Restaurant hizmetinin yanı sıra evde pizza keyfini de herkese yaşatmak için güçlü bir “Paket Servis” donanımına sahiptir. Tamamen katkısız olarak hazırlanan pizza hamurları ile yapılan ve Panino’ya özel eşsiz soslarla tatlandırılan pizza çeşitlerine her geçen gün, bir yenisi daha eklenmektedir.

Panino Fabs 2009 yılında, İzmir’de Türkiye pazarına girerek 3 yıl gibi kısa bir sürede şube sayısını 10’a ulaştırdı ve kendi sektöründe en çok tercih edilen ve talep gören markalardan biri konumuna geldi.


Şube sayısını 2013 yılında 25’e çıkarmayı hedefleyen Panino Fabs, Türkiye pazarında büyümeyi planlıyor.

Panino Fabs, franchise almak isteyenlere her türlü profesyonel danışmanlık hizmetini veriyor.

Panino Fabs franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, yer temini,işletme konularında destek gibi birçok konuda yatırımcılarına kurulum sırasında hizmet veriyor

Bir Panino Fabs açabilmek için 20.000$ giriş bedeli isteniyor. Toplam yatırım bedeli ise restoranın büyüklüğüne göre değişmekle beraber ortalama 120.000 lira olarak öngörülüyor.

İletişim

franchise: murat acer 0532 277 88 10

Facebookta Paylaş

 
 

reklam alani

Sponsor

PERSONEL ALIMLARI

 

Personel alımı

Güncel iş ilanlarını bulacağınız bölümde,kamu kurum ve kuruluşlarından,özel sektör personel alımlarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

>>Devam Edin

 

BÜTÇEYE GÖRE YATIRIM SEÇENEKLERİ